probeczkomania

Łódź, koparka, roboty ziemne

Jest już praktycznie wiosna, ale temperatury póki co nas nie rozpieszczają. W niektóre dni potrafi jeszcze padać śnieg, szczególnie rano, kiedy temperatury są najniższe. Chciałbym móc już wziąć koparkę i przygotować ogródek do wiosennych robót. Zapewne dodam parę grządek, posadzę jakieś krzewy i drzewa owocowe. Już znalazłem firmę świadczącą usługi koparko-ładowarką na terenie Łodzi i okolic. Wszystkie szczegóły zostały już umówione i nie mogę się doczekać, aż pogoda będzie odpowiednia do pracy!

A tymczasem myślę trochę o remoncie w domu. Póki co oglądam różnego rodzaju projekty, które można znaleźć w internecie. Pewnie będą musieli mi pomóc architekci wnętrze, bo chce żeby to wszystko wyglądało bardzo ładnie. Robiąc wszystko na własną rękę, nie będę miał pewności, że będzie to elegancko i starannie wykończone. Architekci wnętrz są coraz modniejsi, więc i zamierzam skorzystać z ich pomocy.


A tak poza tym to cieszę się, że już niedługo będą wyższe temperatury. Zawsze dodaje mi to dużego kopa motywacyjnego. Szczególnie pociągająca jest perspektywa urlopów w cieplejszych krajach. Ostatnio dużo myślę o podróżowania na inne kontynenty. Oczywiście największym problemem są koszty, szczególnie dalekich lotów samolotami. No cóż, Łódź jest tania, ale jak długo można siedzieć w jednym miejscu :) Chętnie poleciałbym do Azji, Australii albo Ameryki Południowej. W Meksyku, Kambodży, Katarze, Australii pełno jest rzeczy do obejrzenia. Trzeba tylko odpowiednio zaplanować urlop i uzbierać odpowiednią sumkę :)